Hiszpańskie trendy: słoneczna moda dla odważnych kobiet

Hiszpańskie trendy: słoneczna moda dla odważnych kobiet

Każda z nas chciałaby możliwie jak najdłużej zatrzymać wspomnienia z wakacji. Dla miłośniczek mody kreacje mogą się okazać rewelacyjną pamiątką z letnich podróży. Słoneczna Hiszpania, będąca jednym z najpopularniejszych kierunków tego lata, dostarczyła Polkom wspaniałych inspiracji. Gdzie dokładnie ich szukały?

Moda hiszpańskiego wybrzeża

Słoneczne wybrzeże Hiszpanii z pewnością dostarczyło każdej turystce wielu mocnych wrażeń. Costa Blanca jest jednym z tych regionów, na które kobiety ceniące modę zwracają szczególną uwagę. Jakie kreacje są tu najpopularniejsze? W tej słonecznej części kraju prym wiodą lekkie, zwiewne i kolorowe kreacje. Kolorowe sukienki ujrzeć tu można zarówno na nadmorskich bulwarach, jak i na terenie tak znanych miast, jak Alicante. Tutejsza starówka przyciąga nie tylko miłośniczki hiszpańskiej mody, ale i te kobiety, które chcą w modnych kreacjach pokazać się na dość częstych tu imprezach. Jaki styl tu obowiązuje? Luźny i niezbyt formalny. Wynika to przede wszystkim z panującej tu atmosfery, która jest typowa dla miejscowości zdominowanych przez turystów. Ta atmosfera widoczna jest zresztą i w zabudowie. Czekają tu przede wszystkim liczne apartamenty i wakacyjne mieszkania, które są tak chętnie wynajmowane przez gości z różnych zakątków Europy. Tak popularne wakacyjne domy w Hiszpanii można tu znaleźć m.in. dzięki stronie edom.pl, na której zgromadzono ponad 100 ofert z terenu tego miasta. Już za 1000-1200 złotych tygodniowo można tu wynająć komfortowy apartament, który będzie w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym miłośniczkom hiszpańskiej mody. Na terenie miast leżących na hiszpańskim wybrzeżu bez wątpienia znajdą one wiele inspiracji. Największym zainteresowaniem w oczach takich turystek cieszy się jednak Barcelona.

Barcelona: modowa stolica

Wypoczynek w Hiszpanii to dla miłośniczek mody przede wszystkim wizyta w Barcelonie. W tym mieście rodzą się europejskie trendy, zatem wizyta w tutejszych butikach jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej pasjonatki eleganckich kreacji. Niezwykła atmosfera panująca w tym mieście to nie tylko zasługa unikalnej architektury i wyjątkowego nastroju. To również efekt odważnych kreacji mieszkanek tego miasta, które stawiają na nowatorskie stylizacje i śmiałe, kreatywne zestawy. W eksperymentowaniu z modą pomagają również liczne w tym mieście butiki, pełne najnowszych kreacji znanych projektantów. Wspaniałych pomysłów dostarczają również pokazy mody, na które z całego świata ściągają szukające nowych trendów i inspiracji miłośniczki mody.

Hiszpania to kraj wyjątkowy dla pasjonatek mody, który może oczarować niezwykłymi kontrastami. Barcelona to miasto zdominowane przez eleganckie oraz niezwykle odważne kreacje, natomiast miasta leżące na terenie wybrzeża zachwycają pięknymi, a jednocześnie luźnymi zestawami. W efekcie każda kobieta znajdzie na terenie Hiszpanii wiele modowych inspiracji, które świetnie dostosują się do jej indywidualnych preferencji oraz stylu życia.