Szampon do włosów suchych

Szampon do włosów suchych

Włosy suche to włosy potrzebujące odpowiedniej dozy nawilżenia na co dzień. Takie włosy są narażone na działalnie niekorzystnych czynników, w tym na działanie słońca, deszczu czy wiatru, jako że ich naturalna ochronna warstwa jest głęboko naruszona. Włosy suche cechują się tym, że łatwo się puszą oraz ciężko jest je odpowiednie rozczesać po umyciu.

12

W walce z suchością naszych włosów potrzebna jest nam odpowiednia obrona, najlepiej w postaci przemyślanego planu pielęgnacyjnego. Trzeba w nim uwzględnić kosmetyki pochodzące z linii przeznaczonej do włosów suchych. Jedynie produkty o odpowiednim składzie pozwolą nam na przywrócenie naszym włosom dobrej kondycji. Przykładem jest tutaj szampon CHI Repair Infra dostępny w sklepie glamlook.pl, którego działanie opiera się na wykorzystaniu wiązań jonowych oraz naturalnego jedwabiu.

Ten ostatni składnik nadaje włosom elastyczność, która sprawia, że są bardziej sypkie i odporne na zniszczenia. Szampon zachowuje przy tym na tyle łagodne działanie, że można go stosować codziennie, a mimo to nasze włosy nie będą przesuszone.

Sklep z kosmetykami:
http://glamlook.pl/product-pol-4195-CHI-Repair-Infra-szampon-nawilzajacy-do-wlosow-farbowanych-950ml.html